Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tegnap vettem egy iPhonet a...

Tegnap vettem egy iPhonet a Vodafone szaküzletben, majd azt is elintéztem, hogy ugyanitt függetlenítsék a készüléket, hogy a 20-as számom tudjam használni. Ma reggel még mindig nem ismeri fel a készülék a SIM kártyát. Mennyi az átfutási idő?

Figyelt kérdés
Sem az új előfizetés nem látszódik a régi készlékembe behelyezve a SIM kártyát a Telenor alkalmazásban, sem pedig a Vodafoneban vásárolt telefon nem érzékeli még a Telenoros kártyát. Az ügyintézés kb tegnap délután fél 3-kor volt.
2022. febr. 26. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami nem sikerült, mert a függetlenítésnek nincs átfutási ideje, és természetesen egy előfizetést is lehet aktiválni úgy, hogy azonnal működjön.
2022. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 qkker1 ***** válasza:
Valamit elkeféltek a függetlenítésnél.
2022. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
miért vettél ott telefont, ha utána úgyis kifüggetlenítetted?
2022. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vodafone?

az utóbbi időkben ez valami szitokszó

nem olvasod itt a sok panaszt rájuk???

2022. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Mert a cégnek a Vodafoneal van flotta csomagja.
2022. febr. 26. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mert a cégnek a Vodafoneal van flotta csomagja."

De flottára nem szoktak kedvezményt adni, ha mégis, az nagyjából egy csomag ropi ára.

Akárhol vehetsz telefont, attól hogy flottás vagy. 15 éve vagyok flottás, sose vettem a szolgáltatónál.

2022. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az iphone feloldó kódját az Apple küldi meg, e-mailben fogod megkapni, több nap is lehet mire válaszolnak.
2022. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
február 26 óta már több nap, sőt több hónap eltelt.
2022. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!