Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonokaban miért...

Huawei telefonokaban miért ennyire rossz a lites verzió?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vedd a jobbat, a pro-t vagy a simát.
2022. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Xiaomi lites S verziók sokkal jobbak mint Huaweiben lites!
2022. febr. 26. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne rossz ??? Évek óta több P széria Lite verzióját használtam-használom és semmi baj velük , gyorsak pörgősek sok sok funkciót tudnak amit a normál vagy pro verió is tud , soha egyiknek sem volt szervizees problémája pedig nyúzom rendesen

szóval szerintem semmi gond velük.

2022. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

"szóval szerintem semmi gond velük."

Valószínűleg nem a tiédre gondolt a kérdező.

A pörgősség relatív, a LITE verzió minden mobilnál a karcsúsított változat.

Azért csinálnak ilyet is, mert van akinek elég, mint neked is. Ő viszont kevésnek találja valamilyen szempontból azt, amivel ő találkozott.

2022. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mate 10 lite-t használtam, nagyon szerettem, semmi nem hiányzott belőle amire szükségem lett volna...


a kérdésed értelmetlen konkrétumok nélkül, kérdező

2022. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 éve használok egy Mate 20 Lite telefont és a mai napig ugyanolyan gyors és tud mindent amit a hasonló árkategóriában lévő telefonok. Igényes az összeszerelése, fém és üveg a keret/hátlap. Nyilván egy Lite verzió gyengébb lesz, mint az azonos számú alapmodell, ez minden más gyártónál így van. A Xiaominál is a Mi 11 Lite gyengébb, mint a sima Mi 11 (kevesebb memória és tárhely, kisebb kijelző felbontás, gyengébb processzor és kamera, stb.)
2022. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Mihez képest rossz? A Lite verziók a csúcskategóriás készülékekre hasonlító középkategóriás terméket jelölik. A maga kategóriájában egyáltalán nem rossz - de persze nem ahhoz a jóval magasabb kategóriájú mobilhoz kell hasonlítani, amelyről a nevét kapta...
2022. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!