Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy baj van, segítség!?

Nagy baj van, segítség!?

Figyelt kérdés
Szóval pár hete kitöröltem az egyik Google fiókomat gépen, és az benne volt a telefonomban. Csináltam egy új fiókot és nagyon idegesít az hogy nem tudom a YouTube alkalmazást és a Play áruházat rendesen használni, mert azt írja ki hogy azonosítás szükséges (ezt főként youtube-on), Play áruházban pedig ha valamilyen minőségi alkalmazást szeretnék letölteni pl.: pubg mobile akkor meg azt írja hogy hiba és próbáljam meg az oldalt újra tölteni. Nem találtam eddig megoldást. Gyárilag sem tudom visszaállítani mert ott amit töröltem fiók, az van bent a Samsung account-ba ti értitek? 😂 Tehát mit tegyek szerintetek, lehet csak én vagyok ilyen balf*sz.
2022. febr. 27. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem olyan nagy baj... Inkább kisebb probléma.

Lehet a Google fiókban nincs megadva az eletkorod.

2022. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Play áruház gyorsítótárának törlése


Esetleg Play áruház frissítéseinek törlése (Visszaáll a gyári alkalmazásra)


Ezután készülék ki-be kapcsolása, majd Play Áruház elindítása.


Lassú lesz, mert visszafrissíti magát, de utána nagy valószínűséggel működni fog.

2022. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es, és azt a gyorsítótárat hol találom?
2022. febr. 27. 19:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó megvan.
2022. febr. 27. 19:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen, és most behozta ezt az azonsítás szükséges oldalt majd a személy azonosságomat kell megadnom, és az van hogy oda be van írva a régi, törölt email címem. Nem tudom átírni vagy kitörölni onnan. Ugye ott van ahova bekell írnom először az email címet és nem tudok vele semmit kezdeni.
2022. febr. 27. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg bizonyos napig (vagy pár hétig) a törölt fiók is visszaállítható, ha emlékszel a jelszóra.
2022. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Találtam egy megoldást, de köszönöm ezeket is!
2022. febr. 27. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!