Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni az iPhone 13 Pro-t?

Figyelt kérdés
Jó telefon? Megéri a plusz 80e forintot a sima 13-hoz képest?

2022. febr. 28. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha azt kérdezed megérti e megvenni, akkor nem, neked nem. Mezei átlag felhasználóként semmi értelme.
2022. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Ne halgass az 1-esre. Minden kérdéshez ezt írja :D

Kitalálhatnál már valami új választ!


Igen, megéri.

2022. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2

Kb két választ írtam eddig ebben a kategórában. De akkor más is így gondolja. :D

Akkor inkább úgy mondom, ha van pénze lóvéra, megéri. A kérdés, hogy miért? Leírnád?

2022. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2022. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es Ha ezért az 1-2 dolog különbséget megéri neked 80 ezret akkor sok feles pénzed lehet. Értelmetlen....
2022. febr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekem 12 van,barátomnak 13 pro.

Hát nem semmi egy telefon,nagyon szép képeket csinál,akksi téren semmi baj,szép is és a 120hz is érezhető

Viszont nekem ezek miatt nem érné meg kb fél milliót kiadni érte,de ha te rászánod ,igen ,megéri

2022. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!