Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szidja mindenki a...

Miért szidja mindenki a Mediatekt processzorokat?

Figyelt kérdés

Csak mert nem veszítik el annyival hamarabb azt a támogatást. Pedig van olyan modelljuk amik kapnak támogatást tovább mint pl a snapdragon procijai. Pl nekem a Galaxy A31-es telom.

Semmi baj nincs vele gyors, viszi a játékokat. Mellesleg minden más jó benne kamera, stb. És volt nekem egy Xiaomi Redmi Note 8-am. Ami lassú volt bugos akadozott és volt vele minden baj. Pedig abban Snapdragon 665 van. Tehát nem kéne egyből lenezni valamit mert Mediatekt procija van.

Az egy dolog, hogy az ilyen Cubot, Ulefone, Blaupunkt és társai ilyen procikat raknak a teloikba. De azokba lehetne Snapdragon 888+ is berakni akkor is rossz lenne legalábbis jó tutti nem. Mivel maguk a gyártók optimanizálják aljára készűlékeit. Azért hasonlísunk már össze pl egy Cubot C30-at és egy Samsung Galaxy A21/A31-et. Amikor valaki egyszer azt mondta nekem, hogy Xiaomi Redmi Note 8 jobb mint a 9. A Note 9 pedig szar. Pedig utóbbi sokkal jobb. És kevesebb is a hibás modell. Pl a Redmi note 8 2021-be is Mediatekt proci van. És az elvileg a régi modell csak feljavítva.



2022. márc. 2. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mediatek dimensity egész jól sikerült! A Galaxy a31 pedig nem valami erős de biztos jó teló
2022. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne törődj vele.

Foglalkozzunk olyan dolgokkal, amire van befolyásunk, ezeken kár puffogni.

2022. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 Igen az valóban nem lett elvileg erős. De az én modellem nem eléggé gyors még ahhoz képest is, hogy pedig elvileg ez egy középkategóriás modell. Ugye az A sorozat kivéve talán az A71-et. Abból az évből. És egyébként a Dimensityket is szidják. De pl a Helio procik közül is a Helio G90 is már elég jó.
2022. márc. 2. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Dimensityket már nem szidják annyira.
2022. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy, Mt 6530-as telóm. Egész jól működik, nem nagyon lassult, pedig 3 èves. Viszont, elèggè melegedik.
2022. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!