Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem hallok senkit hívás...

Abrhm_Leoo kérdése:

Nem hallok senkit hívás közben, mi lehet a probléma, esetleg mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám adódott hogy a telefonomon nem hallok senkit és mások sem hallanak engem hívás közben, minden másnak van hangja (csengőhang, youtube és más egyéb) ezzel mit tudok tenni? (Iphone 6s)

2022. márc. 2. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Takarítsd ki a fülhallgató csaatlakozót egy fogpiszkálóval. Valószinüleg tele van porcicával.
2022. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 NTBS ***** válasza:
72%
Fülhallgató tisztítás.
2022. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fülhallgatóval használom, de próbáltam már kitakarítani mindenhol ahol lehet.
2022. márc. 2. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Kihangosítva sem?

Fülessel sem?

Bluetoothon sem?

2022. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem a fülhallgató port lesz a hiba,(márpedig úgy sejtem, hogy nem az lesz, hiszen máshol van hang)...

...akkor vagy szoftveres gond van a háttérben, amit gyári visszaállítással próbálhatsz meg orvosolni, vagy elromlott a beszédhangszóró (ami felül van) és ezzel együtt az egyik mikrofon is.


A szoftveres hibát ki tudod zárni azzal, ha megpróbálsz kihangosítva beszélni valakivel - ha ekkor hallod őket és ők is hallanak téged, akkor biztos, hogy a beszédhangszóró és az egyik mikrofon romlott el.

Ezek szervizben javíthatóak.

2022. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!