Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan töltsek zenét iPhonera?

Hogyan töltsek zenét iPhonera?

Figyelt kérdés
Kérem segîtsen valaki!You-Tuberól szeretnék letölteni, de amik vannak fent videók hogy hogyan kell ,vagy leírás egyszerűen nem értem. Többször megpróbáltam, vagy azt írja ki hogy 404 vagy egyszerűen be se jön semmi csak az hogy error.
2022. márc. 2. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ha lehet is valahogy, ez illegális. Ha iPhone-ra van pénz, van YouTube Premiumra, Spotify-ra, Apple Musicra, vagy hasonlóra is.
2022. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
YouTube-ról töltsd le mp3-ban a szamitogepedre, erre van rengeteg weboldal, csak írd be a keresőbe h “YouTube to mp3”, aztán a gépeden(!) add hozza a fájlokat az iTunes konyvtaradhoz, utána dugd rá a telefont a gépre, és az iTunes programon belül szinkronizald a zenekönytáradat a telefonnal.
2022. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Iphonera telik, de egy havi 2 ezres Spotifyra nem. :D
2022. márc. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

havi 2000.- ???


ennyit félre téve, lassan gyűlik a következőre a pénz.

2022. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miért szurkálódtok evégett a nyomorék iPhone véget? Egy régebbi típusút amit már fillérekért lehetne csak eladni kaptam a gyerekektől ajándékba és most akkor én vagyok a nagy menő Jenő?
2022. márc. 3. 06:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Az más, de akkor is azt javaslom, gondolkodj legális megoldáson. Nem is kerül minden pénzbe.
2022. márc. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!