Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 91,59 KB csak messenger...

91,59 KB csak messenger üzengetéshez hány órára elég? Pl. Egy hét alatt hány órát vehetem igénybe? Hogy kéne beosztani? Napi hány óra, hogy jól járjak vele?

Figyelt kérdés
Köszi ha érted a kérdést és ha válaszolsz. Otthon van internetem csak az ,,utcán,, kell pár messenger üzenet váltáshoz.

2022. márc. 3. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha a másik átküld egy képet akkor már el is fogyott

inkább SMSezgessetek...

2022. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt ha a telefon meglátja hogy van net, elkezd ezt azt küldözgetni, úgyhogy mire megnyitod a messengert már nem lesz neted.
2022. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A messenger az adatforgalma nagy részét nem az üzenetek teszik ki, hanem az egyéb háttér információk amiket úgy küld el, hogy nem is tudod. Amint megérzi a telód, hogy van net, ez az adatmennyiség egy pillanat alatt le is megy. De ma már szinte minden szolgáltató ad ingyen netet az előfizetéshez, hogy jött neked ez ki? Pontosíts már légyszi
2022. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező nem előfizetéses, így kábé semmi kis adatot kap csak a szolgáltatótol... Szomorú :(
2022. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4

De az előfizetés sokkal olcsóbb. Még akkor is, ha ritkán telefonálsz. Akkor kérdező, legyél előfizetéses!

2022. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltételezhető, hogy elírás és MB-ról van szó.
2022. márc. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5


De az előfizetés sokkal olcsóbb. Még akkor is, ha ritkán telefonálsz. Akkor kérdező, legyél előfizetéses!


Feltöltőkártyás vagyok kb 3000 forintot 4-5 hónap alatt beszélek le, a szolgaltatómnál a legolcsóbb előfizetés 3490 forint havonta...


Akkor inkább fizessen elő a Digitális jólét alapcsomagra, az 1 giga mobilnetet ad és kb 1000 forint havonta, de azzzal a sim kártyával csak netezni lehet, telefonálni nem :D

2022. márc. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Domino Maraton 5GB, 4 ezer. Üzengethet vele egy évig is, ha másra nem nagyon használja.
2022. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Nézd meg mi tartozik az előfizetésedbe, mert ez így túl drága. Valószínűleg neked is több giga mobilnet jár + valami hívási kedvezmény. Nem a lebeszélhető perc számít, hanem amit adnak hozzá, pl sokszor olyanok vannak, hogy szolgáltatón belül ingyen hívhatsz. Pl 30-as vagy akkor más 30asokat ingyen hívhatsz. Így viszont már rohadtul megéri.

2022. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, Nem volt elírás. Vettem 750ftért 500MB -t szerintem nagyon megérte, mert itthon van Wifi máshol meg csak ritkán kell. Előfizetéses nem leszek. Köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 5. 16:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!