Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Innen jó ötlet iphonet venni?

Innen jó ötlet iphonet venni?

Figyelt kérdés

Alza.hu oldalról biztonságos venni?


Ezt a telefont szeretném, ugye már nem gyártják, de mindenképp x-et vagy xs-t szeretnék.

[link]


A felújított egyébként mit jelent, hogy használt, vagy hogy kicserélték valamilyét? A face id nem is működik akkor rajta? Vagy valamilyen más megbízható használt apple bolt, ahol a lehető legjobb állapotban tudnám beszerezni?



2022. márc. 9. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék pl. az akksi tuti nem új, biztos rövidesen cseréltetned kellene, az pedig plusz költség, rossz szájíz…


Nem tudhatod mit fogsz megkapni.


Ilyeneket csak személyesen szabad intézni használtak esetében.

2022. márc. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Inkább innen, ha cserélsz benne akkumulátort akkor is olcsóbban jössz ki, ja és Magyarország egyik legmegbízhatóbb használt Apple eladója.

Hozzátéve minden esetben csak személyesen.

2022. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én a HiPhone Shop-ot ajánlom, kétszer is vásároltam már tőlük iPhone-t, egyszer egy 8-ast, egyszer egy X-et. Az iPhone 8 anyukámé lett, lassan két éve használja, az X-et pedig én használom másfél éve hibátlanul. Az akksijuk vásárláskor ilyen kb. 90% körüli volt, de ez szerintem még teljesen jó állapot. Bár én személyesen vásároltam tőlük Győrben, nem hiszem, hogy szállításkor lépne fel bármilyen probléma is.


[link]


A lényeg az, hogy olcsón adnak hibátlan telefonokat, csak ajánlani tudom!

2022. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!