Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone Page jelszó?

IPhone Page jelszó?

Figyelt kérdés

Már régebben használtam a dokumentumot iPhone-on, “Pages” történetet irtam, mesét… lekódoltam akkor. De nem tudom a kódját. 😬


Míg valaki elkezd cseszegetni, tudom a 6 jegyű tendszer és az iCloud jelszót is. Ha beviszem az Apple Magyarországhoz, a dobozzal és a blokkal együtt(mert mindkettőt megőriztem) akkor “tudnak” valamit csinálni?


2022. márc. 9. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Az Applenek az 5. kerületben van HIVATALOS központja.
2022. márc. 9. 15:33
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha a telefon amúgyis le van zárva, akkor mi véreres, méteres, taknyos lótüdőért kell még a pagest is lekódúni? :D

Mág a ruszkik sem vigyáznak ennyire a haditerveikre :D

2022. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

18:13


Köszi, hát jah, azt én se tudom.


Megpróbálom majd. 😄😉

2022. márc. 9. 19:07
 4/5 A kérdező kommentje:

Itt írja is:

“ Fontos: Ha elfelejtette a jelszavát, azt nem lehet helyreállítani. Ügyeljen arra, hogy olyan jelszót válasszon, amelyet nem felejt el, vagy írja le biztonságos helyre.”



[link]



Ők vissza tudnák állítani a központban, nem?

2022. márc. 9. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Apple Ügyfélszolgálat

06 80 983 435

Hívd fel őket

De szerintem nem. Mert ez a telefonon van kódolva, nem központilag. Ha le is mented, vagy mentik róla az adatot az még attól kódolt lesz, tehát egy másik eszközön sem lehet megnyitni.

2022. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!