Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Budapesten hol lehet ELADNI...

Budapesten hol lehet ELADNI jó állapotú kínai okostelefont?

Figyelt kérdés
Alapvetően kicsit "noname-ebb" márkára gondolok, mint például Oukitel vagy Ulefone. Megvannak a tartozékai is (töltő, doboz, hegymászós tok, még fólia is van rajta), de a fb marketen csak nettó idióták szoktak írni vállalhatatlan helyesírással, nagyon sokat alkudozva.

2022. márc. 11. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, laikisokat nehezen csábìtanál be ezekkel a nevekkel. Kìnai is, ismeretlen is, még ha jó áru is 0 garancia van vétel után, nehéz szervizelni, alkatrészt szerezni bármi van.

Nem azt mondom, hogy lehetetlen, de nehéz. Random menj be GSM-be, rengeteg van a városban, ott talán meg tudsz vállni tőlük, de nem hiszem, hogy meg tudnál ìgy nagyon gazdagodni belőlük.

2022. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően az a baj ezekkel a kínai noname mobil cuccokkal, hogy a legyártásuk után 0 azaz nulla szoftveres támogatást kapnak.

Összekukázott raktáron maradt alkatrészekből a kínai mérnökök összedobnak valamit, raknak rá egy valahányas Android rendszert amire aztán soha többet nem fog érkezni frissítés.

Nekem volt kínai tabletem, szuperül működött semmi gond nem volt vele. Csak egyetlen egy Android frissítés sem érkezett rá, így 1 év után használhatatlan lett mert egy csomó app-ot már nem tudtam használni rajta.

2022. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

aluljárókban, kapualjban,

te hol vetted?

és miért akarod eladni?

2022. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"nettó idióták"


drágán vették meg, és most szabadulnának tőle

2022. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

@3: egy magyar laptopcégnél vettem. azért akarom eladni, mert nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, és vettem egy kevésbé noname telefont inkább.


@4: valamennyivel a kínai ára felett vettem, de drágának nem mondanám. igen, szabadulnék tőle, mert vettem újat.

2022. márc. 11. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár ismerősöm, aki kifejezetten kínait keresnek, de azoknak nem adnád el ha már 2 forinttal drágább, mint amit a világ másik végéről rendelhet. Plusz ha már van rajta 1 db karc, akkor már féláron se kell.

Az egyik csaj is ulefon-t vett, talán 35 alatt volt szállítással együtt. Nagy kijelző, okostelefon, vigyorogva mutatta mikor meglett. Aztán néha elszólja magát, hogy milyen sz@r a telefon, de utána mindig hozzáteszi, hogy nem baj, annyiért jó az.

Szóval ezzel a célcsoporttal az a baj, hogy nem szeretnek pénzt költeni, de a maximumot szeretnék érte.

2022. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
Piacokon, utcán. Esetleg internetes hirdetésben.
2022. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 puritan ***** válasza:

[link]

Itt nem fognak nettó idióták hívogatni, mert nem ez a célközönsége, mint a marketplacnak. Egyúttal az árát is be tudod lőni, hogy mi az amit lehet kérni érte.

2022. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!