Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 11-em rögtön megfogj...

Az iPhone 11-em rögtön megfogja kapni a messengeres üzeneteket?

Figyelt kérdés
Most Redmi Note 9-em van és nem kapom meg rajta rögtön a messengeres üzeneteket, csak akkor ha bele megyek a messengerbe. Ilyen 1 óra múlva szoktam csak megkapni ha nem megyek bele a messengerbe, amúgy minden be van a telefonomon kapcsolva, hogy értesítés megjelenítés. És akarnák már egy új telefont és iPhone 11-re esett a választásom, mert az apumnak és anyumnak is iPhone-juk van és ők rögtön megkapják mindig meg olyan osztálytársaim is meg kapják rögtön a messengeres üzeneteket akkinak iPhone-juk van. És az iPhone 11-en már megfogom kapni rögtön a messengeres üzeneteket?

2022. márc. 11. 14:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt jobban olyanoktól kérdem akiknek iPhone-juk van.
2022. márc. 11. 14:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 11 van, és megkapom, mondjuk a 6s-en is megkaptam, de még a sony és samsung telefonjaimon is.. :D
2022. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a Xiamoiddal lehet gond, iPhone 11-en biztos megkapod, nekem is az van, de én még a régi 5 éves Samsungomon is megkapom, ha bekapcsolom.
2022. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ájfónon jönnek az értesítések az üzenetekről, hívásokról rendesen.

Néha nem... de az a messenger hibája. Elég vacak app ahhoz képest, hogy brutális pénzek állnak rendelkezésre a fejlesztésére. :D

Ilyenkor letörlöm és újra letöltöm... akkor egy darabig jó megint. :D

2022. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. márc. 11. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is iphone 11-em van, mindig megérkeznek az értesítések.

Ha pedig mégsem, az a messenger vagy a fb hibája, ahogy előttem is írták. Nekem anno a Huawei telefonomon volt az mint nálad, hogy bele kellett lépnem a messengerbe, hogy megkapjam az üzeneteket.

Az iphone-nál ilyet még nem tapasztaltam. :)

2022. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xiaomin a MIUI kicsit agresszív memória kezelése miatt van ez. Egyszerűen kilövi a Messenger háttér folyamatait. Viszont ha lelakatolod a Messenger appot akkor meg fog oldódni ez a gond.
2022. márc. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2022. márc. 13. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!