Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet bővíteni a...

Hogyan lehet bővíteni a telefon belső tárhelyét?

Figyelt kérdés

Xiaomi Redmi 7A telefonról van szó.

Belső tárhely megtelt, az a peo léma hogy már nem tudok alkalmazásokat letölteni!

Képek, videók, zenék, stb a memóriakártyán vannak


Létezik olyan hogy a külső tárhelyre töltse le az alkalmazást??

Mit tudok tenni?



2022. márc. 11. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azt szerintem sehogy.Lementeném, amit le lehet, a telefonról meg törölnék mindent. Akkor valamennyi helyed lesz. Hosszútávon pedig, ha lehet, akkor nagyobb kapacitású telefont vásárolnék.
2022. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hamar küldtem el. "Lementeném (nyilván számítógépre, pendrive-ra, más tárolóra, adatkábellel, ami a mai telefonoknál a telefon töltőkábele is egyben, a töltőfejből unplug-golható, azaz húzható ki, és USB-s a vége), aztán amíg nem kapok szülőktől/családtól, vagy nem veszek magamnak én újat, addig ami kicsit is nem fontos, azt számítógépen, pendrive-on, stb. tárolnám.


A telefonról időről időre meg törölnék mindent.

2022. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!