Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismeretlen telefonszámok...

Ismeretlen telefonszámok vannak a telefonkönyvemben. Valakivel történt már ilyen?

Figyelt kérdés
A SIM kártyám nem lett kicserélve és más kezében nem volt a telefonom mégis van 3 számomra ismeretlen telefonszám hozzájuk tartozó névvel a telefonkönyvemben

2022. márc. 11. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Google fókkal be vagy jelentkezve a telefonra?
2022. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem józanul beleírtad a telefonba?


Elfelejtetted?


Használt telefonod van?

2022. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Igen


#2 Semmikor nem írtam bele és nem használt telefonom van

2022. márc. 11. 22:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a google fiókodba került bele új kontakt, ami megjelent a telefonon is.

Vagy te írtad bele, vagy automatikusan felvette a google egy emailből, vagy feltörték a fiókodat.

Vagy tényleg mocskos módon be voltál karmolva :DDDD

2022. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor lehet hogy valamelyik emailedben szereplő telefonszamot+nevet a Google cukiságból beletette a telefonkönyvedbe.


Keress rá az emailjeid közt valamelyik ismeretlen névre és meglátod, lesz találat!

2022. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha Google kontaktokat is szinkronizálod, akkor az mily' meglepő, de megjelenik a telefon kontaktlistájában is. A kontaktokhoz pedig valószínűleg egy email váltás során került be.
2022. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentkezve de nem szinkronizáltam és egyik nevet sem találtam az emailemben az meg hogy nem voltam tudatomnal viccnek is rossz xdd. Nem tudom hogy kerult bele az a 3 szam de nagyon kivancsi vagyok hogy megis hogyan
2022. márc. 11. 23:59
 8/14 anonim ***** válasza:
2022. márc. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más mint felhívni őket és számonkérni rajtuk hogy hogyan képzelték hogy belemásztak a telefonodba.
2022. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Qr kódos manőver nem lehetett?
2022. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!