Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7/Edge telefon...

Samsung Galaxy S7/Edge telefont még megéri venni?

Figyelt kérdés

Már 20 ezer forintért van S6 25-ért már S6 Edge és hardveraprón jegelve egy S6 Edge+ is. De elvileg ezek már a régi szoftverjük miatt használhatatlanok. Na meg elvileg bizonyos dolgokban az S5 széria jobb volt. Mert sok mindent kivettek belőle. Az S7 széria meg mindenben sokkal. És ár-érték arányban is. Bár az S6 Edge+ az eléggé népszerű volt.

Viszont most szorit a gatya és a Galaxy S7 és S7 Edge ami jó álapotu 35 ezer forint. Tehát az S6 edge+ ra gondoltam. Ez már erősebb azért mert van benne + ram. De pl még csak nem is vizálló. Az S5 meg szerintem nagyjából annyira lehet használhatatlan mint az én S3-mam.



2022. márc. 13. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
S9-S10 széria alatt nem éri megvenni egyiket sem. Lehet, hogy még elfut az S7-en is a legtöbb alkalmazás, de egyrészt szoftver/biztonsági frissítések már nem igazán érkeznek rájuk, plusz alkalmazások tekintetében is valószínűleg egyre kevesebb fog az idő múlásával normális eredményt produkálni. Bár, ha eddig elmondásod szerint S3-mat használtál, akkor az S7/S7 Edge is talán megfelelő lesz neked. De az alá menni már tényleg pénzkidobás.
2022. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az engem is érdekelne, hogy S7-est hol lehet venni 35 ezerért, 2022-ben. Mármint olyat, ami eredeti Samsung készülék, és nem jól kinéző utánzat.


Ismerősömnek S6 Edge van 5 éve, és kifogástalanul használható Samsung Store-ból, G Play-ben elérhető appokkal. Új játékokkal nyilván nem fog menni, de aki nem a legújabb technológiát akarja használni, ez is tökéletes választás ma is.

2022. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!