Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5 Factory reset módba...

IPhone 5 Factory reset módba ragadt. Hogy tudnám életre kelteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megtaláltam a régi iPhone 5ösömet ami be is kapcsol de csak az apple logóig utána újra is indul.

Nos én Recovery mod-ba raktam és az iTunes fel is ismeri, de amikor Vissza szeretném állítani vagy frissíteni akkor a telefon hírtelen kikapcsol egy pillanatra és amiatt megszakad a kapcsolat így azt írja az iTunes: "az iPhone nem frissíthető. Ismeretlen hiba lépett fel(2009)

-Próbáltam egy másik kábellel:Nem jó

-Másik USB csatlakozóba csatlakoztattam: Nem jó


Szerintetek mi lehet a megoldás?

Próbáltam más programmal megoldani de ahogy elkezdi a telepítést ugyanúgy kikapcsol.


Ha valaki tud segíteni azt nagyon köszönöm! :)



2022. márc. 13. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Töltsd le hozzá a képfájlt innen, és ezt állítsd vissza:

[link]

2022. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszer:

[link]

Másodszor:

Az is lehet hogy annyira rottyon van az akkumulátora szegénynek, hogy amikor megszakad egy pillanatra a töltés, akkor kikapcsol. Töltsd pár órát és utána próbálkozz vele.

2022. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!