Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Factory resetet csináltam egy...

Factory resetet csináltam egy Samsung telefonnál, de telepitéskor nem a régi google fiók cimem adtam meg hanem egy újat, ez probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
Amikor elkezdett a telefonom újra települni akkor kiirta hogy yanus tevékenység történt és igazoljam magam. Ez miért volt? Feloldó mintát kért, illetve google fiókba való belépést de én az új email címem adtam meg. Nem a menüből állítottam vissza, hanem bekapcsoláskor fel hang+bekapcs gombbal.
2021. ápr. 21. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha sikerült tovább lépned a Google fiókos részen, akkor nyert ügyed van, és nem lesz semmi baj.

Ha pedig nem, akkor add meg neki a régi Google fiókodat, és kész.

2021. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kétszer is kérte a google fiókomat az újat. Honnan tudom meg hogy sikeresen feltelepült e a telefonomra az gyári beállítások után minden ?
2021. ápr. 21. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ez miért volt?"

"nem a régi google fiók cimem adtam meg"

meg is válaszoltad magadnak.

2021. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy minden oké, hogy bejön a főképernyő, ahol az alkalmazások találhatóak meg (Play áruház, Samsung internet, beállítások, satöbbi). Ha ezt látod, akkor már kezdheted visszatöltögetni az általad használt appokat, és nem fog közbe jönni semmi.
2021. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Honnan tudom meg hogy sikeresen feltelepült e a telefonomra az gyári beállítások után minden ?"

Szerintem te valami tévedésben lehetsz, magától nem települ újra semmi.

2021. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy sikeresen újratelepült az androidom
2021. ápr. 21. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!