Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6 telefont hogy tudnám...

IPhone 6 telefont hogy tudnám jailbreakelni hogy ios 14.0 legyen rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos erre a telefonra volt most pénzünk ezért ezt vették meg nekem de sok appot nem tudok letölteni mert újabb ios kell hozzá. Ezért akarok valahogy rá ios 14 ér segítettek nekem? Ha igen szájbarágósan írjatok le

2022. márc. 13. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet sajnos, ezt csak a Mac gépekkel tudod megoldani hogy az új operációs rendszer is fusson rajta...


Amúgy kérj meg egy ismerőst akinek újabb iphone-ja van hogy lépjen be az apple id-el és töltse le a telefonjára az újabb változatát az alakalmazásnak, ezután a mostani telefonon feldobja majd a legutolsó kompatibilis verziót:)

2022. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj a környezetemben senkinek nincs iphoneja csak nekem de pl. Kéne a telekom app a spotify Shazam amongus de így nem tudom letölteni. Esetleg ha tudnék szerezni egy Apple ID t amin ezek az appok le voltak töltve akar csak kölcsönbe is egy 15 percre csak hogy le tudjam tölteni az papokat.
2022. márc. 13. 19:21
 3/10 A kérdező kommentje:
Appokat
2022. márc. 13. 19:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Aki tudna adni kölcsön egy Apple id t annak nagyon megköszönöm
2022. márc. 13. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
A kölcsön Apple Id-val az a gond hogy szerintem senkisem akarja oadaadni a saját privát apple id-adatát főleg nem ha van hozzá apple pay is csatolva. Esetleg eyg GSM szervízt látogass meg az talán segít
2022. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én iPhone 6-mon van Spotify az Ios 12.5.5 verzión van
2022. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hat akkor csinaljak egy apple idt es adjam oda?
2022. márc. 13. 22:43
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja a spotify meg ezek csak ios 14 tol toltheto le mar
2022. márc. 13. 22:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert csak ez a 4 app kellene spotify telekom app amongus shazam ennyi akkor ha csinalok oda adom valakinek letölti nekem rá ezeket?
2022. márc. 13. 22:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Megoldottam gépen itunesba
2022. márc. 15. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!