Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Iphone 4s-es telefont...

HELP! Iphone 4s-es telefont jailbreak-eltem minden sikerült megvolt a cydia de csinaltam egy gyari beallitasok vissza allitasat es eltünt az ikon. Hogyan tudom vissza hozni? Egyszerüen legyszi mert nem vagyok info zseni. Köszi elöre is!

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Jailbreakeld újra
2014. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet... Próbáltam es írja a gép h ez az eszköz mar jailbreakelt
2014. szept. 21. 13:39
 3/7 anonim válasza:
Itunes-ban restore-old ,aztán mehet megint a jailbreak.
2014. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez mit ez a "restrolod" es hol kell ezt csinalni? Gépen kell ezt csinalni? Analfabéta vágyok ehez bocsi
2014. szept. 21. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Itunes-ban lehet a visszaállítás gomb megnyomása előtt tartsd nyomva a shift gombot! (google megtalálod hogy kell)
2014. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Olcsikaaa8 válasza:

Én most ugyanígy vagyok ezzel hogy szinten jailbreak-eltem az iphoneom de én mostmár le szeretném törölni.Tudtok abban segiteni hogy ha le szeretném törölni a jailbreakot és a képeimet

Meg szeretném tartani azt hogyan csináljam?

2015. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Cloudba lemented a fájlaidat, az itunesban restore.
2015. ápr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!