Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A52s vagy Galaxy A53?

Galaxy A52s vagy Galaxy A53?

Figyelt kérdés

Utóbbi Exynos processzorral jön, amiről mindenhol azt olvasom, hogy mekkora gagyi és hogy sokkal lassabb és többet fogyaszt tőle a telefon.

Az A52s ezzel szemben Snapdragonos, ami elvileg jobb, és várhatóan majd az ára is lejjebb megy kicsit, ha kijön az 53. Plusz van jack csatlakozója, bár az aksija gyengébb, meg persze már nem is számít újnak annyira.


A Snapdragonos A73 lehet még opció de szerintem az jóval drágább lesz, szóval valószínüleg a fenti 2 közül lesz valamelyik.



2022. márc. 13. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos felhasználás során nem veszed észre a különbséget. Előző telefonom, egy a5 2017 volt exynos procival nem volt bajom vele. Most egy a70 van snapdragon procival, és ezzel sincs bajom. Én az a52s 5g-vel szemeztem, de jelenleg úgy döntöttem, hogy csúsztatom egy évvel a telefon vásárlást.
2022. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A proci miatt inkább visszalépés kicsit, mint előre, de majd ebből is lesz biztos év vége felé a53s.


Azt olvastam 460 euró körül lesz a nyitóára, az közel 200k forint, az a 52s meg 130k körül van. Biztos, hogy azt venném.

2022. márc. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát elég durva ára lett az 53-nak, 190-et kicsit soknak találom.

Az A73 még talán meg is érné, de az még meg sem jelenik nálunk. Gondolom majd pár hónap múlva, de tuti lesz vagy 200 minimum.

2022. márc. 18. 08:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért az a52s se régi telefon, fél éve jelent meg. Szerintem az újban az Exynos proci miatt van nagyobb akksi, mert többet fogyaszt.
2022. márc. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maradok végül az A52s-nél, szerintem fölösleges várni az A73-ra, nem csodálkoznék, ha ilyen 210-220 körül lőnék be.
2022. márc. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!