Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom törhetetlen ?

A telefonom törhetetlen ?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 éve használom a telefonomat, sose volt rajta üvegfólia csak egy sima szilikon tok. Számtalanszor leejtettem már képernyőre, mindig az ágyra dobom távolabbról ha nincs kedvem odasétálni, de néha nem az ágyra hanem a földre esett, semmi...

Elkönyvltem hogy ez a telefon törhetetlen, mindig amikor leejtettem mondom áh úgysincs semmi baja, nem is pánikoltam amikor kiesett a kezemből. Viszont egyszer a lépcsőn kisett a zsebemből, lepattogott a lépcsőfokokon és képernyővel lefele becsapódott a lejjebbi emelet kövére. A vér megfagyott bennem, mondom oké vége, mégse törhetetlen, ezt már azért nem kellett volna. Erre felveszem és semmi baja 😂


A családomba volt még 2 huawei telefon, üvegfóliástul betört mindkettő, másfél évig se tudták használni őket. Hiába javíttatták, megint berepedt és kockázódott a képernyő. Iphonos ismerőseimmel ugyanez, fullos védelem, fólia, a lány a vadi új telefonját első hónapban kétszer leejtette, az elsőt túlélte, a második alkalommal egy hosszú csíkban végigrepedt a képernyő.



Szóval ezek alapján van értelme a fóliának? Vagy az nem is a töréstől csak a karcolódástól tud védeni?


És az én telefonom a huawei p20 lite csak egy nagyon jó széria? Vagy tényleg törhetetlen másnak is?



2022. márc. 14. 15:10
 1/8 Szirty ***** válasza:
100%

"A telefonom törhetetlen ?"


Nem.

2022. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
A puding probája, hogy megeszik! Van kalapácsod, vagy legalább egy téglád?:-)
2022. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Add nekem kölcsön 3 másodpercig, pókhálóval bizonyítom, hogy nem
2022. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel????
2022. márc. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Engem.
2022. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor unalmas életed lehet.

Ez most csak flexelés volt vagy troll kérdés.

2022. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5 vagyok.

Fel lett téve a kérdés, hogy kit érdekel? ...

Hát a kérdezőn kívül mondjuk: engem!

2022. márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Az érdekel téged,hogy leejti a telefonját és nem az pedig nem sérül meg?Huu..nem semmi.

Tököm tele van ezekkel a felesleges,buta kérdésekkel!

2022. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!