Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az elnevezése az olyan...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Mi az elnevezése az olyan mobiltelefonok nak,amelyeknek nem okoz próblémát,ha elejtik?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen telefonom volt,de újat kell vásárolnom,de csak annyit a telefonról,hogy a neve Evolveo Strongphone,de ez szerintem biztos nem az összes ilyen típusúnak az elnevezése.

#Törhetetlen mobil
2021. ápr. 22. 02:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Strapatelefon / rugged phone
2021. ápr. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy munkatelefon
2021. ápr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A Blackview is ismert a strapamobiljaikról, ők szinte csak ilyeneket forgalmaznak.
2021. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"a neve Evolveo Strongphone,de ez szerintem biztos nem az összes ilyen típusúnak az elnevezése."

Nem is kell az összeset megvenned.

Elég ha rákeresel a strongphone kifejezésre.

Tényleg, eddig miért nem tetted?

2021. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nekem ilyen telefonom volt,de újat kell vásárolnom,"

Leejtetted?

2021. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, egyébként a leejtés nem okozott sosem gondot az Evolveo telefonnak, bevallom őszintén véletlenül letörtem a SIM tartó-részeit,ezért nem tudom használni,ami kár mert nagyon szerettem,de majd akkor rá keresek a strongphone kifejezésre.
2021. ápr. 23. 10:09
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,de én hazai konkrétan budapesti bolt ajánlatait keresem meg.
2021. ápr. 24. 20:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van magával kitolni.
2021. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!