Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A71 típusú...

Samsung Galaxy A71 típusú telefon kijelző hiba?

Figyelt kérdés
Tökéletesen érzékel mindent, befolyás, repedés nincs, de az előlapi kamera alatt halványan a TikTok alkalmazás Neked felirata látható habár az meg sincs nyitva. Lezárt állapotban nincs ott, feloldás után viszont mindig. Screenshoton nem látszik, próbáltam letörölni az alkalmazást, újraindítani a telefont. Nem tudom, hogy mit tehetnék még.

2022. márc. 19. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem beégett a kijelző.
2022. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
most olyat néz sokáig, amit szeretnél hogy az is beégjen a képernyőre.
2022. márc. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beégett a kijelző. Az mostmár ott is marad, hacsak nem cserélteted ki a kijelzőt.
2022. márc. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
akkor a Tiktok app felejtős, ha ilyet csinál, megy a levesbe.
2022. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-es... Ez nem az app, hanem a kijelző hibája. (Plusz valamennyire a felhasználó hibája is, hiszen elég komoly ideig kell egy adott ponton maradnia egy feliratnak, hogy az beleégjen a kijelzőbe. Azaz a kérdezőnk valószínűleg TikTok függő.)
2022. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Naponta nagyon maximum 1 órát használom az alkalmazást, ennél lényegesen több időt töltök akár olvasással, akár Facebookozással. Ezért nem értem, hogy miért a TikTok.
2022. márc. 20. 13:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2022. márc. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!