Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yetteles váltás óta csak én...

A Yetteles váltás óta csak én nem találom a tarifa csomagomat?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve választottam ki az adott tarifa csomagomat ami 100gb netet tartalmaz és 120 perc lebeszélhetőséget.

A nevét látom az alkalmazásban, Yettel Prime M Net, viszont akárhogy keresem gépen vagy éppen telefonon ezt a csomagot (mivel telefon vásárlás előtt állok), nem találom ezt, sem hasonlót.

Szeretek felkészülten menni, nagyjából tudni a telefon árát stb, de így nem igazán jutok semmire. Yettel előtt is nézelődtem, akkor az adott telefont 99 ezer Ft-ra írta, de most már nem is tudom milyen csomaggal nézzem hisz ami nekem van, az " nem létezik".

Ilyenkor csak annyit tehetek hoyg nagyjából belövöm magamban egy kiszámított árat és majd sok rizsa mellett elmondják nekem a Yettel dolgozói, hogy miért nem látom a csomagom, viszont attól az még létezik, csak mégsem?

Vagy majd tarifa csoma váltásra akarnak majd rávenni?



2022. márc. 20. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Konkurens cégnél dolgozom, de nem lehetséges, hogy már nem értékesítik?
2022. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezek a csibész cégek évente szórakoznak a díjcsomag variálásokkal. Ez természetesen a sumákság része, hiszen mint szolgáltató neki nem érdeke, hogy Neked jó legyen, hanem minél több pénzt nyúzzon le Rólad. Ennek betudható, hogy régen pl a korlátlan hálózaton belül és egyéb más irányban utóbbinál 90 perc volt, most már 30. Ennek pofonegyszerű az oka. Vegyed meg a korlátlan hívást. Ügyfelenként 3000rel több de ő így nyerészkedik.
2022. márc. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak ugye azt híresztelték hogy a tarifa csomagok ugyan úgy meglesznek, most meg csak nézek hogy az enyém kb nem létezik és ilyenkor mi van...

Már azon is elgondolkoztam hogy inkább ott is hagyom a Yettelt..

2022. márc. 20. 12:13
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj a szolgáltatónál venni a telefont is?
2022. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt nem találod már meg. Új csomagok vannak. Ha nem találsz az újak között megfelelőt, nézzél másik szolgáltatónál.
2022. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem muszáj, csak olcsóbbra kijönnék.(gondoltam ezt eddig aztán most végülis nem tudom.)

Lehet függetlenül veszem majd.

2022. márc. 20. 12:21
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Már nem érhető el az a díjcsomag, ami neked van. Ettől függetlenül még tudod tovább használni, de újrakötni nem tudsz már rá szerződést.

Azt kell mégnézni, hogy most mennyibe kerülne az a csomag, ami neked megfelel és mennyit fizetsz most. 2 év hűség van náluk, tehát ha az új csomag pl 2000 forinttal drágább, akkor voltaképpen 48.000 forinttal többet fizetsz. Azt is nézd meg, hogy mennyi a telefon az új csomaggal és mennyi lenne megvenni pl valamelyik műszaki boltban. Így ki tudod számolni, hogy megéri-e csomagot váltani és onnan venni a telefont vagy sem.

2022. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

#7 vagyok, természetesen a mostani csomagod használható tovább, max pár havonta keresnek, hogy válts másik csomagra, de egyszerűen nemet kell mondani, ha nincs jobb.

A családban van olyan csomag, ami már 5 éve nincsen, mégis gond nélkül úgy maradt a számlázás, ahogy kötve lett a szerződés.

2022. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mostani csomagot már nem értékesítik, de akinek van, az továbbra is használhatja. Meg kell nézni a másik három ajánlatait, én is évekig Telekomos voltam, mert még a szüleim olyat vettek amikor gyerek voltam és kényelmes, de ami megfizethető csomagjuk volt, az szűkös volt. Aztán átmentem számhordozással a Digihez, azóta soha nem fizetek többet egy ezresnél. Annyi, hogy nagy épületekben, mint az Allee, Etele Pláza, nincs térerő és ha áramszünet van csigalassú lesz, de ezeket elviselem ennyi pénzért, amúgy egész jó.
2022. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szeretek felkészülten menni, nagyjából tudni a telefon árát stb, de így nem igazán jutok semmire."

Nem is kell semmire jutnod. Kiválasztod a készüléket, és azt, hogy meglévő előfizetés mellé vásárolod.

2022. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!