Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet eladni egy régi...

Hogy lehet eladni egy régi Xiaomit?

Figyelt kérdés

Van egy közel 4 éves Xiaomim, újonnan 76 ezer Ft volt, most szeretném eladni. Tartottam piackutatást, 40 feletti hirdetéseket találtam, így az enyémet meghirdettem 37-re. Fent van Hardveraprón, Jófogáson és FB Marketplace-en is, de semmi! Egyébként ha 30 felett adom el, már annak is örülnék, de ugye nem kaptam ajánlatot se rá.

Mi lehet a gond?


2022. márc. 21. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Senkinek nem fog kelleni, max 15ert.
2022. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tök jól működik
2022. márc. 21. 08:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg meg akarsz tőle szabadulni, akkor én a helyedben lementeném róla, ami NEKEM esetleg kell(zenék, videók, filmek, képek, bármi), aztán csinálnék egy hard resetet, és bevinném használtmobil-boltba azzal, hogy tök jól működik (engedd, hogy maguk leteszteljék és megbizonyosodjanak arról, hogy ez tényleg, csakugyan, valóban így van), és adjanak érte valamit, amennyit NEKIK megér.
2022. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába működik jól,ha már 2 éve nem támogatja a gyártó,ráadásul egy hamar árát vesztő brand-et akarsz az igazi piaci érték kétszereséért eladni.

40e-ért a többiek se tudják eladni.

2022. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha most vennél ilyen mobilt Te mennyit adnál érte?


ha 30 felett vennél ilyet, akkor meg kell tartani.

2022. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valamit sokáig nem visznek el, akkor vagy nem kell a kutyának sem, vagy nem adnak érte annyit.
2022. márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!