Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan deríthetem ki a privát...

Hogyan deríthetem ki a privát hívó számát?

Figyelt kérdés
Hívott egy privát telefonszám többször is, nyilván nem tudom visszahívni. Hogyan deríthetem ki, hogy milyen szám van a privát hívás mögött?

2022. márc. 21. 18:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nem vettem észre egyszer sem, de ma felvettem és persze csak a rohadt politikai kampány. Egy telefonszervízből vártam volna a hívást, azért akartam kideríteni. Köszi a válaszokat.
2022. márc. 22. 14:27
 12/16 anonim ***** válasza:

ha kiírta a számot akkor egyszerű,

ha nem írja ki mert ismeretlen akkor sehogy.

nálad mit jelent a privát szám?

2022. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát a Samsung telefonokban a privát szám azt jelenti, hogy nem írta ki a számot. Különben vissza tudtam volna hívni nyilván.

De tárgytalan már a dolog.

2022. márc. 22. 15:58
 14/16 anonim ***** válasza:

8-as voltam, le vagyok pontosva a sárga földig.

Ha van itt valaki aki tud róla, esetleg ő maga nyomott le, akkor várom a magyarázatát hogy mi okból tette.

Nem szeretnék személyeskedni, és nem is elégtétel a célom, de kultúrával ellentétes dolog az ilyen. Ha nem tudja esetleg hogy miről van szó, esetleg visszakérdezhet, hogy tájékozott lehessen ezáltal. De ezt senki nem merte meglépni.

2022. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

8-14 lehet, ők nem szeretnek fizetni.

occó mobil

occó internet

occó aksi csere


ingyenes megoldások kéretik,

DE csak tippElek.

2022. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ha engem gyanúsítanátok, soha senkit nem szoktam pontozni.
2022. márc. 23. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!