Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Privát/"ismeretlen" számról...

Privát/"ismeretlen" számról kereshetnek engem bármi értelmes dologgal?

Figyelt kérdés

Nem szeretem felvenni a random számokat, de amióta dolgozom, meg magamnak intézem a dolgaimat rászoktam. De most kétszer hívtak úgy, hogy azt írta a telefon, hogy "unknown". Ilyennel ritkán találkoztam még.


Vegyem inkább fel ha hívnak legközelebb, vagy felesleges?



2021. nov. 9. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Vedd fel nyugodtan, max rárakod, ha olyasmit magyaráz ami nem érdekel.
2021. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Félórája hívtak volna és hetekkel ezelőtt is , beetető trükk van a háttérben , a biztositási üzletkötők is kiiratják a számukat .
2021. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a telefonom úgy van beállítva, hogy az ismeretlen számot eleve nyomja ki és ki se csengjen. Ha betudod állítani akkor érdemes bekapcsolni.
2021. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan is, hogy ismerős véletlenül bekapcsolta. Én mindig felveszem, max elküldöm melegebb éghajlatra az illetőt, vagy lerakom, ha olyan.
2021. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
sose ertettem ezt a "nem veszem fel az ismeretlen szamot" baromsagot
2021. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Vedd fel nyugodtan. Értelmes ember vagy, bárkit el tudsz küldeni, aki zaklatni próbál. De az is lehet, hogy anyád, tesód, barátnőd etc. csak véletlenül kikapcsolta a hívásazonosítót, és azért írja ki az ismeretlen hívót.
2021. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

#6 A "rejtett szám" 99%-ban valami csalás, vagy reklám, vagy hasonló idegesítő dolog.


Nálam automatikusan tiltva van.


Ha valakinek olyan fontos, hogy elérjen, akkor legyen benne legalább annyi gerinc, hogy kijelzi a számát.

2021. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például 50-es vagyok, de van egy 70-es kártya vésztartaléknak, hogy ha olyan helyen lennék ahol nincs se lefedettség, se wifi (eddig nem voltam, ahol se 50-es térerő se wifi, ott a 70-esnek se volt térereje), de nagyon muszáj lenne telefonálni, akkor tudjak. A 70-es rejtett számra van állítva, hogy azon ne hívjanak vissza. Az 50-es ki van jelezve, elsősorban, amikor csak lehet arról hívok.
2021. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Persze, ez teljesen ember függő.

Habár én legfeljebb pár másodpercet vagyok hajlandó beszélni.

Egy kicsit tartok attól, hogy valaki le akar vadászni és egy telefonáláson keresztül akarja bemérni a pozíciómat.


Tudom, le kéne állnom a sok akció filmmel...

2021. nov. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. ilyenkor szoktam használni az alufólia sisakot. Az megvéd mindentől. Ha még a mellkasomat is beborítom vele, az már tuti biztos.
2021. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!