Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen OTG kábelt vegyek...

Milyen OTG kábelt vegyek Realme telohoz?

Figyelt kérdés

Realme GT Master Edition-hoz kell.


Ezt rendeltem itt


[link]


Félig megy csak bele, nem ütközik, mint a készülék c type töltője.


Nem szeretnék még egy szemetet venni, aki ért hozzá segítsen.



2022. márc. 21. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
a Type-C csatlakozók mind ugyanolyanok...biztos, hogy jól dugtad bele? nem megy tovább?
2022. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyet vegyél, csak ne hibásat.
2022. márc. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Type-C nem tudod rosszul bedugni. Micro usb "igen", megpróbálhatod, de nem fog ütközni.
2022. márc. 22. 10:27
 4/6 anonim ***** válasza:

de lehet, hogy nem dugtad be teljesen :)


hidd el én is láttam már pár type c kábelt...

2022. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Szeretem mélyre dugni. Ez valami ösztönös dolog, mindenkire jellemző.


Úgyanakkora erővel próbálkoztam, mint a töltő csatlakozása során.


Megvizsgáltam a telom usb csatlakozóját, pontosan úgy néz ki, mint a vásárolt c type csatlakozó, (van benne kb középen egy - műanyag.


A töltőm kábelén viszont nincs, üreges. Valószínűleg ez lehet a probléma.

2022. márc. 22. 12:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Vettem itt helyben egy számítástechnikai szaküzletben egy 3000 forintosat (acme)

Pontosan ezt:


[link]


Csatlakozik, müködik.

Nem tudom a pcx.hu miért forgalmaz 990 ft (postaköltséggel együtt 2200 ft) hulladékot. Az írta 14 napos elállási jogom van és küldjem vissza...bla bla..


Mellesleg amikor egy használt x360 játék nem müködött a konzolneked.hu rendeltem és megírtam a dolgot... két napon belül intézkedett. Egy GLS jött és hozott egy másik játékot (úgyanazt) a másikat (rosszat) meg vitte.

Csak lestem, hogy ilyen normális forgalmazók is vannak... Mert már sóztak rám német nyelvüt... és olyat is amire azt hazudták, hogy magyar feliratos.



Az erő legyen veled!

2022. márc. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!