Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri realme GT master...

Megéri realme GT master mobiltelefon megéri?

Figyelt kérdés

100 ezer forintba kerül.

Ebben az ár kategóriában van jobb mobil?


Ami megfogott ebben a mobilban a super amoled 120hz.


Annyit tudok,hogy elvileg kamerája kicsit gyenge.


30-35 perc alatt feltölti a gyors töltés.



2022. márc. 13. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Újonnan Best Buy ennyiért
2022. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
szerintem ami megéri a pénzét az az iphone, tudom hogy drága de nem kell félned a kulonbozo vírusoktól. Androidot semmi képpen nem vennék, mert egy ido után nagyon lassú lesz és telemegy vírussal. Én két éve használom az 2020'-as SE-t és semmi panaszom nincs rá. Gyors és a kamerája is szuper. Csak ajánlani tudom. Na persze ezt nem úszo meg egy százassal.
2022. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
@2 :-)
2022. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó az iPhone SE2020, nekem is az van, de annyi pénzért az A52S 5G sokkal jobb. A méret miatt jobb csak a SE2020, mondjuk az nekem éppen elég indok, de nem vagyunk egyformák.

Kérdésre visszatérve, igen, jó vétel 100K körül.

De a kamerájától nem fogsz elájulni, ezért szoktuk az A52S-t ajánlani kicsit többért, ha ez nem fontos akkor nem kapsz jobbat annyiért.

2022. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

De most ki kérdezett iphoneról?

😅 Főleg hogy amit te mondasz, nem 100k Ft..

2022. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig igazat írt🤣
2022. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Hogy lenne már igaz?

Meg mi az hogy andoridot semmiképp ne vegyen?😂🤦‍♀️

Ha olyan szar lenne akkor mindenki iphonét hasznalna, de érdekes, a fél világ androidot használ és semmi baja vele😂

Iphone fanatikus

2022. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

haha Iphone fanatikus.

Négy évig használtam androidot (megjegyzem borzasztóan lassu volt és egy 2 perces vidót is alig akart betolteni.)Plusz nem azért volt meg négy évig mert annyira fajintos volt, csak nem volt abban az árkategóriában jobb. 4 éve használok Iphonet és imádom. Na persze nem mondom hogy az ossszes android kaka, de nekem nem volt jo a tapasztalatom.

2022. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, a 8/256-os verzió, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Szoftvere felhasználóbarát, stbail.

Samsung Galaxy A71-et használtam előtte, és a Realmet jobb minőségű, jobb telefonnak érzem. Az A71-nek a főkamerát leszámítva a többi kamerája jobb volt, szinte minden másban a GT Master jobb.

2022. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Morzsi007 ***** válasza:
Szuperamoled 120Hz. Tudom, az iphone túlárazott, stb, de egy 12 Mini Oled kijelző többe kerül, mint ez a telefon.Ez azt jelenti, hogy megint összezsúfoltak sokmindent “apró pénzért”, a kérdés mennyire használható a szoftverrel együtt. Nem vagyok iphone fan, attól függetlenül apple telefonom van, mielőtt valaki nekem esik😁 kell az android is a világnak, sok ember elégedett vele, szereti.
2022. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!