Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy telefonhoz köteles az...

Egy telefonhoz köteles az eladó Magyar nyelvű használati utasítást mellékelni ?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok beállítani a kamera felbontását. Már minden végigböngésztem többször, de nem sikerül. A telefonos topicban sem tudnak semmi hasznosat mondani.
2022. márc. 23. 00:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit itt árusítanak, mindenhez kötelező.
2022. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mélységű leírás egy androidos telefonhoz sem lesz amúgy sem. A settings / system appsban is kerested a kamera beállításait? Picture quality - high?
2022. márc. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefon?
2022. márc. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen felbontás kéne? És ez mennyiben tudományos porbléma?
2022. márc. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Egy telefonhoz köteles az eladó Magyar nyelvű használati utasítást mellékelni ?"


Igen. Ami a TELEFON használatát írja le. Azaz: hol kapcsolod be/ki. Amire te gondolsz, az a telefonon futó SZOFTVER, ahhoz pedig nem kell leírtást adni.


"Képtelen vagyok beállítani a kamera felbontását. Már minden végigböngésztem többször, de nem sikerül. "


Biztos, hogy lehet változtatni? Egyébként általában el kell indítani a kamera alkalmazást, és annak a beállításaiban kell keresni.

2022. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyen márkáról: Egy telefon
2022. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál,a használati utasítást megtalálod a neten is, hacsak nem valami noname telefonról van szó.
2022. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Redmi 9 AT a telefon és semmilyen leírást nem találok a neten. A készülékhez adtak magyar nyelvű leírást, hogy hol kell bekapcsolni. (köszi nekik) Ugyanezt megtalálom a neten is, de többet nem. Kamerabeállításoknál nincs lehetőség az állításra. 13 Mpx-et kellene tudnia, helyette még 1 Mpx sincs alapból. 1024-es vízszintes felbontás.
2022. márc. 23. 09:31
 9/20 Hintalow ***** válasza:

Nekem egy redmi note 9s van, ott a kamerabeállításokon belül a képminőség opcióban lehet állítani.

De ha felteszel egy másik kamera appot, simán lehet, hogy az részletesebb beállítási lehetőségeket ad.

Sajnos a xiaomik nem kamerában a legerősebbek...

2022. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Itt valami qrva nagy gebasz van. A telefonban szerkesztettem a fotót kisebbre és , akkor is 1024-es szélességű képként mentette el.

Lehet, hogy a telefonról az Onedrive-re mentésnél történik valami ?

2022. márc. 23. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!