Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kersgettem ebay-en és láttam...

Kersgettem ebay-en és láttam eladó fehér foszfort és az a kérdés hogy az csak engedélyel lehet ebay-en venni vagy bárkinek beszerezhető?

Figyelt kérdés
Nem azért mert hülyéskedni akarok vele hanem azért hogy egy ilyen veazélyes(kémia tanár/google szerin)anyagot csak úgy belehet szerezni?

2016. máj. 10. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
robbanásveszélyes anyagot nem lehet postázgatni
2016. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez gyors volt,de akkor ezek szerint kell valami engedély.

És Milyen engedély kell ha kell

2016. máj. 10. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, Pistike


Te nem fogsz olyan engedélyt kapni, mert nincs jogalapod ilyen anyagot használni. Az, hogy érdekel téged a tudomány, még nem elégséges indok. Ha mégis hősködsz, akkor könnyen lehet, hogy a hatóságokkal gyűlik meg a bajod. Felejtsd el gyorsan és keress legális játékot.

2016. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

valójában épp elég indok

csak be kell iratkozni egy egyetemre, és ott lehet tudományos diákkörhöz kapcsolódó dolgokat művelni


[link]


itt végül is lehet ezek szerint

az USAban ilyen csekély mennyiséghez is minimum 21 évesnek kell lenni, és lehet hogy itthon még egyéb vegyvédelmi előírásoknak is meg kéne felelni

külföldre nem is szállít

2016. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!