Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám az időt beállíta...

Hogyan tudnám az időt beállítani (szinkronizálni) a Huawei okosórámat a Xiaomi 11 okostelefonommal?

Figyelt kérdés

Az okosórámon a köv. jelenik meg: "Nyissa meg telefonján a Huawei Health alkalmazást, majd csatlakozzon újra..."

..az a fő gondom, hogy a telefonomon a 'Huawei Health - nál annyi indokolatlan minden van, de semmi olyan, ami arra utalna, hogy az órát tudom szinkronizálni a telefonnal...van egy csomó lépésszámláló meg egészség...dolgok


2022. márc. 24. 05:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Én külön az órát nem tudom szinkronizálni, magától csinálja ha össze van kapcsolva. Össze van kapcsolva a két eszköz? Ott van a Health-ban az eszközök között és írja, hogy kapcsolódva?
2022. márc. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a Play Áruházba beírtam a Huawei Health -ot...vagyis rákattintottam a 'Huawei Health magyar' -ra, de ott annyi bizbasz van,hogy egyszerűen tragikus....még mindig pörgethetném le....sose lenne vége. Mi a q annyának ez a sok szemét...egy egyszerű és kib szott dátumot meg nem lehet beállítani....csinálhatná nekem automatikusan is, vagy akár fejen állva is...de nem csinálja sehogy és semmiféle ajánlat sincs erre. A bluetooth otvagymit bekapcsoltam a telcsin....... A régi telon (Xiaomi 7-es volt...azon ment a beállítás...mondjuk néhány percig azért szöszöltem vele..de aztán csak összejött valahogy
2022. márc. 24. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!