Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth-al hogyan tudom a...

Bluetooth-al hogyan tudom a Huawei Mate 20 lite okostelefonomról, átmásolni az adatokat az új Xiaomi Redmi Note 9 Pro telefonomra?

Figyelt kérdés

Mindent szeretnék átrakni az új telefonra, de csak addig jutottam, hogy a bluetootht bekapcsoltam mindkét készüléken. Melyik telefonon folytassam és hogy? Régi Huaweien vagy az új Xiaomin?

Elinditottam az új Xiaomin a bluetooth keresést, de nem találja a Huawei telefont.

Mit csinálok rosszul?

Segítsetek légyszi!



#Huawei #Xiaomi #Atmasolas #Adatokátmásolása
2021. jan. 29. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A másik kérdésedre már adtunk egy új választ, felesleges feltenni mégegyszer.
2021. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen adtatok választ, de a probléma nem oldódott meg azóta sem. Hülyének beszélhetsz, ha nem érti meg!
2021. jan. 29. 21:44
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es,ha a phone clone véleményeket elolvasod, ugyanaz a probléma jelentkezik nálam is.
2021. jan. 29. 21:47
 5/11 anonim ***** válasza:
Huawein be van állítva az USB hibakeresés?
2021. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3

A második oldalon írtam egy teljesen új módszert, videót is csatoltam, ezeken végigmentél már?

2021. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös,én olyan hülye vagyok hozzá, hogy bogarak másznak ki a fejemből. USB hibakereses??

Ha nem zavar a zagyva énem, leírhatnád lépésről lépésre, mert akkor oda találok.

2021. jan. 29. 22:26
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj de kedves vagy "ez vajon vicces?", most nézem és próbálom, de ha megcsinalod nekem, fizetek egy sört, vagy amit szeretnél ☕🥂🍺🥃🧃🍼😆
2021. jan. 29. 22:30
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt a Xiaomi-é.

De a Huawei telón is a build számra tapicskolva elő jön a fejlesztői beállítások és ott is bejelölheted az usb hibakeresést.

Remélem, talán ez megoldja a problémádat.


[link]

2021. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a kérdező helyében bevinném a telefonomat vagy a szolgáltatóhoz, vagy egy telefonos boltba, adnék egy 2000-est az ott dolgozó fiúknak, és simán megcsinálnák.
2021. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!