Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 13 vagy Huawei...

Apple Iphone 13 vagy Huawei P40 pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mobiltelefon vásárlása előtt állok és szeretnék pár hozzáértő véleményére alapozni a döntéshozatalban.

Pro/Kontra érveket szeretnék.

Köszönöm szépen. :)


2022. márc. 26. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

huawei: NINCS GOOGLE SZOLGÁLTATÁS!

5x optikai zoom

nagyobb akksi

90hz kijelző

4gb-al több ram

7680fps lassított felvétel

bluetooth 5.1

infra

ujjlenyomat

nagyobb kijelző arány


iphone:

nagyobb fényerő

jobb teljesítmény

sztereó hangszóró

hosszabb támogatottság

jobb hatásfok

jobb kijelző védettség

2022. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Iphone, egyértelmű.
2022. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem is értem, hogy jött fel ez a két választási lehetőség.

A P 40 Pro egy már két éves telefon, nem is lehet már normális helyen kapni, csak szürkeimportos, 1 év múlva megszűnő cégek webshopjaiból. Már csak ezért sem venném.

Továbbá nincsenek a telefonján Google szolgáltatások, ami egy Androidon szerintem az átlagembernek teljesen kizáró ok kéne hogy legyen. Egy 250+ ezer forintos telefonnál ne nekem kelljen már mindenki kerülő megoldásokat meg alternatív appokat keresgélnem.


Árban, aktualitásban, méretben, teljesítményben, szoftveres és szervíz támogatásban egy iPhone 13 mellé inkább egy Samsung S22-őt kéne tenni, mint lehetséges alternatíva.

2022. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Huawei-t akkor elengedtem mint lehetséges új telefont, mikor megtudtam, hogy a bankom nemigazán feljeszt a HMS rendszerre, enélkül meg az ember a netbankot se tudja használni a kétfaktoros azonosítás miatt. Trükközni meg nem akarok, mert vagy működik vagy nem. Samsung meg annyira nem jött be, így nekem valószínűleg iphone lesz a következő.
2022. márc. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nos én 1 hete vettem egy huawei p40 prot. Összességében nem bántam meg egyáltalán. A google szolgáltatásokat először ráhackeltem a telefonra aztán jöttek az idegesítő értesítések meguntam. Inkább letöltöttem a gspace nevű alkalmazást és bármilyen google alkalmazás működik rajta. Kivéve sajnos az otp netbankom, de én feltaláltam magam interneten is megtudom nyitni a netbankomat és köszönhető a jó processzornak és a 8gb ramnak hamar betölt mindent. A kamerákról ne is beszéljünk egyszerűen fantasztikus a 90hz-es kijelző pedig csak hab a tortán. Én iphoneban nem is gondolkodom volt iphoneom köszönöm nem, ami az iphoneban tényleg nagyon jó az a biztonság de az legtöbbször idegesítő is számomra.
2022. aug. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem ismerem az OTP netbankját, mert Erste-s vagyok, de az app nélkül a számítógépen se enged be, mert a telefonnon kér akkor is jóváhagyást. De ahhoz meg fenn kell, hogy legyen a program.
2022. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!