Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett telefon?!!

Elveszett telefon?!!

Figyelt kérdés

WhatsApp-on írtam az egyik barátomnak, akinek elveszett a telefonja, mert láttam, hogy megváltozott a profilképe. Elfelejtettem, hogy valószínű valaki más találgatta meg. A profilképen ciril betűk álltak, így a mostani helyzetre való tekintettel valószínűleg valaki megtalálta és eladhatta egy ukrán menekültnek. Nem sokkal később, amikor ráirtam (elfelejtettem, hogy akkor majd láthatja a telefonszámomat) kaptam egy hívást, de nem csongott ki, csak kijelezte, hogy nem fogadott (egy magyar telefonszámról). Hol lehet feljelenteni (link kéne)? Vagy IMEI alapján megtalálni?

Ez ilyenkor lopásnak számít, ha valaki elhagyja a telefonját, más megtalálja, de nem adja fel a rendőrségen?

Van valami módszer, amivel még lehetne találni?


Ja és még annyi, hogy visszaírt, de elég érdekesen, szóval valószínűleg google fordító lehetett.



2022. márc. 26. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


ha volt rajta "Find my phone" alkalmazás, azt hiszem ezzel meg tudja keresni

2022. márc. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem kell hogy rajta legyen a find my phone app, ez minden google-fiókba bejelentkezett androidos mobillal működik
2022. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak az a bukta szerintem, hogy ha nem aktív a GPS akkor nem tudja meghatározni a helyzetét. Nekem legalábbis ugyan látja a telefonom, de a helyzetét nem tudja meghatározni. Azért egy GPS bekapcsolást beépíthettek volna.
2022. márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!