Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszett telefon megtalálása?

Elveszett telefon megtalálása?

Figyelt kérdés

Tegnap elhagytam a Samsung telefonom.

A findmymobile a Nyugatitól küldött utoljára adatot mielőtt lemerült.

A kérdés az, hogy ha valaki eladja mondjuk egy GSM-esnél és ők újratelepítik a telefont (akkor kijelentkezik minden fiókból), továbbra is fog jelet küldeni az aktuális helyzetéről vagy annak mondjak búcsút?


2020. nov. 7. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha elvégzik azokat a műveleteket, akkor már nem fogod tudni bemérni.
2020. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog jelet küldeni, mert nem tudja, h hova kellene pontosan, csak ha újra bejelentkezik egy adott id- akkor. Az én telefonom így került albániába, csak nekem utoljára Keletiből adott jelet magáról. Valószínű ott gsm megveszi 5 ezerért és megy alkatrésznek vagy ki külföldre. Amúgy lehet, hogy egy becsületes ember találta meg, vagy leadták bkk vagy máv talált tárgyak osztályán. Pesten találtam csoportban volt egy talált samsung tegnap, de lehet az másik :) típus?
2020. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudnád linkelni a csoportból azt a posztot?
2020. nov. 7. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elhagytad és nem ellopták akkor szerencsés esetben nem fog érteni hozzá hogyan kell kiiktatni.
2020. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha úőjra is telepítik és kiütik az IMEI számát, azért még fog egy utolsó helyadatot küldeni?
2020. nov. 8. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
nem
2020. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!