Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok dönteni, hogy...

Miért nem tudok dönteni, hogy milyen színben vegyek telefont?

Figyelt kérdés
Régóta gondot okoz ez a döntést, mert ilyen drága mobilt még nem vettem de szeretnék most, aztán szeretném ha tökéletes lenne az elvárásaimnak, meg hát én olyan vagyok hogy nem akarok rá tokot venni ami eltakarja az eredeti színét inkább átlátszót. Kinéztem magamnak az iphone 12 minit és sikerült a listát leszűkíteni fekete és kék színre. A kéket csak a sima 12ben láttam így még azt meg kell néznem élőben. A feketét láttam és elsőre bejött, de lehet most szeretnék egyedibb színt mert iphoneban még sosem volt színes nekem max fehér-fekete és szürke. Egyszerűen mindig elképzelem hogy állna a kezemben és hogy passzolna úgy a stílusomhoz de nem tudok dönteni. Itt állok, nem sokára már meg is vehetném de döntésképtelen vagyok. Mennyire kék a 12 mini kékje? Csúnya kék vagy szép? Régen valamiért mindig kék telefont szerettem volna nem tudom miért, talán egy sorozatban láttam valakinek és tudatalatt tudtam nekem is ez kellene és ez évek óta a fejemben van. De a fekete is tetszik. Lány vagyok egyékbént ha számítana. Akinek iphone 12 minije van, milyen színben vett és hogy sikerült dönteni? Nagyon eltérő a kék élőben mint képeken és videókon? Mert ha eldöntöttem gondoltam vakon megrendelem és annyira nagy eltérés csak nem lenne ha úgy számítok rá nem?

2022. márc. 26. 23:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
1.azta, tényleg nagy baj lehet ha valaki nem tud dönteni és segítséget kér...de ha ennyire fáj neked válaszolni ezzel a kommentel is megkímélhetted volna magad...
2022. márc. 26. 23:15
 2/24 A kérdező kommentje:
Aki tud érdemben is válaszolni annak nagyon hálás lennék. Mert igen ez a legnagyobb bajom, de attól még tilos kérdezni vagy mi van? Ha zavar akkor nem kötelező válaszolni ennyi..
2022. márc. 26. 23:21
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
szerintem olyan színűt vegyél, amilyen még nem volt. ne feketét, ha már volt olyanod.
2022. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
4.köszi! fekete már volt régen. kék viszont még sosem.
2022. márc. 26. 23:37
 5/24 A kérdező kommentje:
Ha ennyire zavar a kérdésem minek válaszoltok?
2022. márc. 26. 23:41
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Feltettél egy olyan kérdést hogy mennyire kék a kék iphone...várj:Nagyon kék.Most jobb??
2022. márc. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
9.semmi...nem adok neked figyelmet.
2022. márc. 26. 23:46
 8/24 A kérdező kommentje:
10.istenem, nem az volt a fő kérdes de persze te pont azt szeded ki ami kevésbé se lényege...most jobb ?
2022. márc. 26. 23:47
 9/24 A kérdező kommentje:
Meg nyilván úgy értettem hogy mennyire tér el élőben a kék mint képeken és videdókon de ezt ott is leírtam, nem volt világos?...-_-
2022. márc. 26. 23:48
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Elképzelem hogy áll a kezemben🤣
2022. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!