Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok egyszerűen és...

Hogy tudok egyszerűen és ingyenesen több száz fényképet áttelepíteni a régi iPhone 6S-emről az új iPhone 13-ra?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha ott vannak a telefonon, a Fotók alkalmazásban, akkor egyszerűen átmennek azok is, amikor egyik telefonról a másikra másolod az adatokat.
2022. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

- Ha a 13-at most újként állítod be, akkor a gyors kezdés funkciót válaszd és át fogja tölteni az összes adatodat.

[link]

Minden ugyanott, ugyanúgy lesz mint a régebbi iPhoneonon.


- A régi iPhone-ról csinálszu egy biztonsági mentést számítógépre iTunes segítségével és ezt visszaállítod az új iPhoneodon


- Airdrop segítségével

2022. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
ingyen?
2022. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3: nem akar a tárhelyért fizetni!

299 egy hónapra végülis tényleg olyan sok(k), hogy még én is majd infarktust kaptam, csak attól hogy rágondoltam.

2022. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

iPhone-t rá lehet kötni egyáltalán a PC-re?

Ubuntu van a laptopon amit használok.

2022. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Windows alatt iTunes-sel történő mentés és az új készüléken pedig a visszaállítás a legbiztosabb.

Linux alatt nem hallottam hogy lenne célszoftver, ennek ellenére nem elképzelhetetlen hogy van.

2022. márc. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Linux alatt most csak bedugom az A71-es mobilomat és ide oda másolható, menthető minden.

Nincsen most sem cél szoftver.

2022. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy iPhone esetén is megvalósítható ez Linux alatt.
2022. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3utools programot szedd le a gépre, és arról át tudod másolni a gépre tudsz biztonsági mentést csinálni
2022. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De ha előfizetsz az icloudra oda tudsz mindent szinkronizálni
2022. máj. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!