Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 vagy IPhone 12 Pro...

IPhone 12 vagy IPhone 12 Pro esetén milyen üzemidőre számíthatok?

Figyelt kérdés
IPhone 8 Plussom van ehhez képest mennyivel fogja tovább bírni? Úgy tudom a 11-es széria kivéve a Sima Pro modellt. Belökte az IPhonekat a jó akkumlátor szférába. Viszont a 12-es széria vissza húzta az IPhone XS irányába. Tehát lényegében romlott az üzemidő bár tesztek alapján csak a 12 Pro Max bírja kevesebb ideig a 11 Pro Maxnál. Nekem pedig legfeljebb sima Pro kell. De egyenlőre csak simára lenne zsé bár még nem most veszem a telefont. Ezeknél a telefonoknál fent áll az a veszély, hogy nem mennek el alap felhasználás mellett 1,5 napot. Vagy, hogy 1 óra játék után lemerüljön?

2022. márc. 29. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz a YouTube-on teszteket, hogy melyik iPhone meddig bírja a másikhoz képest, sok ilyen teszt van fent.

Nekem sima 13-as van, ha nem tiktokozok egész nap akkor simán ki bír két napot is, de ha sokat videózok nap közben akkor is még délután 4 óra körül még 50% körül van.

2022. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2022. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!