Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Xiaomi Note 4...

Vettem egy Xiaomi Note 4 Globalt. A töltő amit adtak hozzá nem EU szabvány. Ez kicsit megijesztett. Számíthatok még valami negatívra?

Figyelt kérdés
A Global verzió az ugye b20 támogatott? Megkérdeztem a boltba, azt mondták, hogy támogatott, de nyugtassatok meg... :( :)

2017. nov. 17. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol vetted? El lehet állni a vásárlástól egy bizonyos ideig.
2017. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
First Phone. Egyébként kipróbáltam, van rajta magyar nyelv, hálózat is jó. Nyilván a töltő miatt nem lényeg, mert van itthon másik, csak megijesztett
2017. nov. 17. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:

A töltőhöz adniuk kellett (volna) átalakítót, amivel használható itthon is. Ha nem így történt, vidd vissza!


Nyugodj meg, támogatja a B20 -at (is).


Ha negatív az, hogy akkumlátorkímélés érdekében alapból néhány appot leállítgat háttérben (ami persze kikapcsolható), akkor számíthatsz negatívumra. Illetve az akku nagyon alacsony töltöttsége esetén a CPU órajele és a használható magok száma is korlátozott (ez csak töltéssel orvosolható root nélkül).

2017. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Normális helyen kell venni, és nem esel bele a szürkeimportba...
2017. nov. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Nem szabad ilyen bóvlikat, bóvli helyről megvenni

Én kinából hozattam és abban jó töltő volt. Olyat raknak bele, amilyen országba küldik.

2017. nov. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!