Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyha kis méretű de mégis...

Hogyha kis méretű de mégis teljes képernyős telefont akarok venni megéri az IPhone 12 Mini?

Figyelt kérdés

Drága. De még lehet kissé szűkösen de meg fizethető cucc. Biztos vannak hasonló telefonok olcsóbban. Pl Caterpillarnak is van egy ilyen cuki teloja 50 ezerért. De egy Snapdragon 210 van benne. Aminél szerintem az Apple A8 Chip erősebb. :D

Nos amire szükségem van elsősorban. Nagyjából egy IPhone 6 vagy Samsung galaxy S5 Active méret. Azért írom le pont szt ide mert eddig ezek a kisebb méretű telefonjaim voltak. IPhone SE azért nem jöhet szóba mert nem teljeskijelzős. És én úgy gondolom, hogy nem az őskorban élünk. Bár maga a képernyő is olyan kicsi, hogy alig látom már. Annak pedig maga a kijelzője 5.4 col

Amire nekem szükségem van. Jó kamerák, Oled, Full HD+ kijelző, kompakt telefon méret káva nélkül, gyors böngészés és akár a genshin impact 60+ os futtatása is, NFC, egy olyan akkumlátor ami alap felhasználás mellett. Is bír akár 26-30 órát is! Mármint ha ilyen útra megyek nyílván nem nagyon fogok játszani. :D Ezt csak azért írom mert a nyáron az IPhone 6-mal mentem el úgy, hogy több mint 24 óráig nem volt lehetőségem tőlteni. Pedig egy új erősebb aksi volt benne aminek még 85% volt akkoriban a kapacitása. De jól megbsztam. :D Mert 20 óra is elég volt, hogy lemerüljön.



2022. márc. 29. 22:19
 1/5 Petee2107 válasza:
Szia! Nekem androidos telefonjaim voltak eddig csak. De az Iphone-t sokan áldják. Eszerint vedd meg. De! Az Ulefone igen jó készülékeket ad, de ott van az Oukitel, amit én is venni akarok [link]
2022. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Petee2107 válasza:
1/1 vagyok. Ami linket adtam, annál van erősebb akksival is, de ezekkel a paraméterekkel szerintem magasan veri az Iphone-t is. Mondom ezt látatlanban. Most néztem. Az Iphone-nak csak 2200-as az akksija. Tény, hogy jobb az energia elosztása, de szerintem az Oukitel simán veri. Pláne ha kicsit többet is szánnál rá, akkor az oldalon ennél is ütősebbet talaálsz.
2022. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Petee2107 válasza:
Itt egy még durvább másik: [link]
2022. márc. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
noname mind amit a kedves válaszolók felsoroltak
2022. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Petee2107 válasza:
Ami ''noname'', eredetileg kínában ismert és milliós eladások vannak belőlük. Ugyanígy leírták, xarozták a Xiaomi és a Huawei telefonokat, amikből mi is vettünk, amikor még itthon gagyi moslék Aliexpress-es Gearbest-es mosléknak mondták.
2022. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!