Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tablet és telefonnak ha egy...

Tablet és telefonnak ha egy készüléket akarok akkor melyik a legideálisabb képernyőméret?

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
5" szamomra teljesen elegendő
2015. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 5"-ost akartam, de végül 5.5-est vettem, mert olcsóbban megúsztam, és nem bántam meg. 1-2 hét alatt megszokod, onnantól már csak a nadrágvásárlás problémás, pillanatnyilag a 9 nadrágomból csak kettőnek fér kényelmesen a zsebébe. Következőnek is 5.2-5.5" közötti telefont szeretnék.
2015. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Abszolut ergyéni.

Amire a tabletemet használom, nem lehet 7"-nál kisebb, mert gyakran nem egyedül nézem és HDMI-n keresztül TV-re is teszem. (Igaz ezt telefon is tudhatja)

De! Nem vagyok hajlandó napi szinten 4,3-nál nagyobb telefont használni.

Telefonálni és minden másra tökéletes, mint akár a tablet, és nyáron elfér a mellényzsebben szinte észrevétlen, és az ugye mindig nálem kell legyen, TV-re meg nem kötöm..

2015. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel egyetértek, nekem is 4.3" volt előtte, az még minden esetben kényelmesen használható. Az 5.5"-ossal már nem kényelmes telefonálni, szögletesek is a sarkai, nem fér oda a fülemhez rendesen a szemüveg szárától, amikor csak tudok, brútusz headsettel telefonálok. Pedig csak havi 2-3 órát beszélek.
2015. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

5.5" körüli méretet mondanék, de egyéni.

Telefonnak mindenképp nagy az 5,5", de ha tabletnek is akarod egyben akkor ezt jó méretnek tartom, meg amúgy is hamar hozzászokik az ember.


Ennyiért talán az LG G3 lenne a legjobb, ha normális kijelzőt raktak volna bele, a vékony kávája miatt egyébként nem is érződik annyira nagynak.


Legjobbnak inkább a OnePlus One-t vagy Note 4-et mondanám.

2015. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Èn külön választanám mert telefonon vacak videot nèzni,mig 8-10 colos tabon viszont nagyszerü ,
2015. márc. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!