Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7-et megéri IOS 15.4-re...

IPhone 7-et megéri IOS 15.4-re frissíteni?

Figyelt kérdés

IOS 14 megy rajta jelenleg. De már amikor az IOS 13-mat megkapta akkor sem volt éppen egy bajnok. Néha lassult attól is. Az IOS 14 talán most még jobban megfogta. Bár az IOS 11 esetén is ugyanez volt. IOS 12-vel volt talán a leggyorsabb a telo. A lényeg az, hogy kiakarom próbálni az IOS 15.4-et mivel, hogy nyáron veszek IPhone XS Max vagy IPhone 11 Pro Max telefont. És remélem, hogy a FaceID baromságot tényleg rendbe tették, hogy maszkban is majd felismerjen a telefon. Illetve talán más szemszögekből pl oldalról is. Mivel fog kelleni sajnos szerintem még maszk. És tudom ezen a telon nincsen FaceID. De kíváncsi vagyok maga arra, hogy milyen az új op rendszer. De nem akarom azt sem, hogy mindennek kelljen legalább 5mp, hogy betőltsön.

És van nekem egy telefonom ami FaceID-val büszkélkedhet. Xiaomi Redmi 10. Ami egyébként lehet, hogy gyorsabb mint az I7. És a maszkos időszakban voltak gondok azzal is. Egyébként IPhone 7 esetén ezek a geekbench 5 pontszámok normálisan: single core 743, multi core 928 a geekbench 4-et miért nem találom sehol?



2022. márc. 30. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, jó lett a FaceID maszkkel!

Azt javaslom, hogy tiszta telepítéssel tedd fel a 15-öt.

Számítógépről iTunes-al állítsd vissza a telefont, akkor jobb lesz mintha csak úgy ráfrissítesz egy régi rendszerre.

2022. márc. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"veszek IPhone XS Max vagy IPhone 11 Pro Max telefont. És remélem, hogy a FaceID baromságot tényleg rendbe tették, hogy maszkban is majd felismerjen a telefon"


12-es, vagy újabb iPhoneval működik a maszkos Face ID. Korábbi telefonokkal csak akkor ha van a kezedet egy Apple Watch (és igazából ez fog autentikálni, nem a Face ID).

2022. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!