Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy újabb iphone telefon...

Adott egy újabb iphone telefon milyen töltőfejet lehet hozzá használni?

Figyelt kérdés

Ugye ma már nem adnak a telefonokhoz töltőfejet és vásároltam használtan egy iphone 11 telefont csak a vezetéke van meg kis usb-c csatlakozóval viszont van itthon eredeti gyári samsung töltő rendes nagy usb csatlakozással ezt rá lehetne dugni?Egyébként van hozzá egy delight lightning cable 2A kábel elfekvőben ezen nagy usb csatlakozó van bele menne a samsung töltőbe.

Vagy muszáj venni iphone töltőfejet?



2022. márc. 30. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

10# sok töltöm van régről, végre szabványosak a mobilok egymással.

( USB-C )

kivéve ezek szerint az iPhone.

2022. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az iPhone kábele is USB-C és működik minden USB-C-s töltővel, szűmítógéppel, stb.

A régebbi kábelek meg USB-A-k voltak és azok is működek minden USB-A töltővel, számítógéppel. Nem értem mi a gond? :D

2022. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Morzsi007 ***** válasza:
A lightning csatlakozó a telefon felöli részen van. Ez lényegtelen, ha a másik végén USB-A(hagyományos UsB dugó) vagy USB-C dugó van. Én sem értem mi a gond? :)))
2022. márc. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért az elég sok anomáliát felvet hogy type C van a végén, nekem szerencsém volt hogy pont olyan töltött kaptam a Nexus 5X-hez(mert a Google is próbálkozott ezzel), itt van 2022 és 7 év elteltével sem annyira elterjedt a C...

A userek többségében meg még bőven A-s töltőfeje van.

2022. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Morzsi007 ***** válasza:
A régebbi iphone kábel töltő felöli részén is sima USB dugó van. Lehet venni ilyen kábeleket is, ha valakinek nincs USB-C-s töltője, de jobban terhelhető az USB-C, mint a hagyományos USB-A, így elérhető a gyorstöltés.
2022. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#10

Nincs gond a lightingal, őszintén én jobban szeretem, mert maga a csatlakozó tartósabb (és kisebb is, mondjuk apple saját kábelei elég szarok)


#12 5W-al működik bármilyen töltővel viszont csak PD szabvánnyal rendelkező töltő tudja gyorstölteni a telefont.

És érdemes PD szabványt használni az akku védelme érdekében, mivel regulálja az amperszámot annak érdekében, hogy az akku ne melegedjen.

2022. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Na mindegy egyenlőre marad a samsung töltőfej aztán később meglátom.
2022. márc. 31. 11:53
 18/18 anonim ***** válasza:
és marad a Samsung mobil.
2022. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!