Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan frissítés ami meg...

Van olyan frissítés ami meg oldja a problèmát?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi 9at gyárilag akadozik a betöltés, lefagy
2022. márc. 31. 13:31
 1/5 Szirty ***** válasza:

Nem valószínű, mert más redmi 9 gyárilag nem akad.

Inkább valami HW probléma lehet.


A frissítésekkel meg óvatosan, mert nekem is volt egy idegesítő szoftveres problémám a készülékkel. Megkockáztattam egy frissítést hogy hátha megoldódik.

Sajnos a probléma nem oldódott meg és lett még két másik...

2022. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Morzsi007 ***** válasza:
Jók ezek a Xiaomi szoftverfrissítések.
2022. ápr. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szirty ***** válasza:
Mindegyikre jellemző ez. Legyen az Xaomi vagy Iphone vagy Windows vagy éppen egy szionkronszervó...
2022. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:

Arra értettem, hogy alapból valami nem jó, a frissítéssel meg még több probléma adódik.

Ez azért ios esetében nem túl gyakori, ha igen, akkor adnak ki gyorsabb még egy frissítést. Személy szerint nekem nem volt vele ilyen gondom 12 év alatt, de olvastam hasonló szituról régebben itt is. Mostanra azért a Xiaomi szoftveresen jobb lehetne, akkor biztosan ütős kártya lenne, de ez nem jön össze, vagy csak nem akarják, kell a hely másoknak is.

2022. ápr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
Én is arra értettem a választ...
2022. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!