Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy a legolcsóbb, vagy...

Hogy a legolcsóbb, vagy ingyenes a telefonálás ha külföldi cégeknek, magánszemélyeknek szeretne valaki telemarketingelni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 1. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
valami webes alkalmazást keress, amivel messengeren keresztül telefonálsz
2022. ápr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Skype nekem bevált. Mondjuk országfüggő, mert ha te mondjuk Romániában élsz, és Magyarország neked már külföld, akkkor az is más.
2022. ápr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress valami normális állást inkább. A telemarketing nagyon gáz...
2022. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ma már minden igényre vannak mobiltelefon csomagok. Itt neked nyilván valamelyik szolgáltató lehető, létező, elképzelhető legbővebb csomagját érdemes megvásárolnod, ahol fizetsz havonta - most hasamra csapok - 200.000 Ft-ot, és ezért korlátlanul, "orrvérzésig" annyit telefonálsz Barbadostól Tadzsikisztánon át Szomáliáig, amennyit nem szégyellsz. Aztán max. kisebb előfizetési csomagra, vagy jóval kisebbre váltasz, ha már nem aktuális ez az egész.
2022. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok. A másik megoldás meg a WhatsApp, Viber, Messenger szentháromság, és a wifi, vagy ha fontos az, hogy bárhonnan (utcáról, nagyszülőktől,Mici nénitől vendégségből, stb.) tudj telefonálni ingyen és téged is el tudjanak érni, akkor egy hatalmas, akár korlátlan (és akkor ez kerül sokba) mobilnet csomag. Nekem jelenleg Mobil S + 4 Gbyte os csomagom van, nekem bőven elég, de nyilván van L es csomag is, tán 2x ennyi mobilnettel, meg extrém igényekre is nyilván van olyan csomag, amiben sokat fizetsz, de mégsem milliókat.
2022. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok ebben valami járatos. Ami a vállalatoknak értékesítést illeti az ingyenes telemarketingnek az a profi menete, hogy vállalatokat a Cylex tudakozóból nézve megkeresik Facebookon és ott hanghívogatják a telemarketingesek őket a chat ablak telefongombjával és a Facebook oldalukon lévő telefonszámot megpróbálják Viberrel és WhatsAppal hívni? Honnan tudják hogy szerepelnek-e "ne hívj" listán?


Magánszemélyeknek meg minden európai országban a hozzájárulása szükséges ha jól tudom a reklámhíváshoz. Ha valaki ilyen listát vásárol és megvannak a telefonszámok, akkor megpróbálja őket először WhatsAppal meg Viberrel hívni, az ingyenes magánszemélynek telemarketing hívás így működik?

2022. ápr. 1. 15:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, de én az első telemarketingest, aki azzal kezdené, hogy lenne egy ajánlata, volna-e 20 percem, hogy elrebegje nekem, de van-e Viberem, WhatsAppom, mert neki számít a telefonszámla,és ingyen akarja megoldani... nos... elhajtanám, mint a magzatvizet.
2022. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó hát van aki igazgató akar lenni, van aki szakmunkás, van aki telemarketinges karrierre vágyik. Szóval a fentiek hogy működnek?
2022. ápr. 2. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!