Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung telefont...

Milyen Samsung telefont vegyek ami olcsó?

Figyelt kérdés
Samsung a10 telefonom volt, de nem tölt, most egy huaweirol írok, de mint látszik az ékezetek sem mindig vannak még, nem áll rá a kezem, megszoktam a Samsungot, mi most az ami ajánlható? Igaziból nekem viber, meg xmeye meg yi dachcam alkalmazás haszanok rajta és böngésztem a nézet.
2022. ápr. 1. 22:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Olcsó, Max 60 ezerig értendő. Többet telefonra nem költők.
2022. ápr. 1. 23:00
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Használtat.
2022. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A40
2022. ápr. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A12-t szerintem már akár találsz 60-ért, az nem rossz teló
2022. ápr. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy 2 Giga ramost vegyél az már nulla!
2022. ápr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyiért Realme 8I-t vegyél, Samsungból minimum A52S 5G.
2022. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem olyan telefonra van szükségem amelyik írás közben nem javít ki még van feloldominta a beállításoknál és olyan a billentyűk mint a Samsung a mert a másik nekem nagyon szokatlan, sok pénzt meg nem fogok költeni ilyenre mert nem értek hozzá és nem is érdekel, a10 ez elvitgem szervizbe megcsinaljak elvileg de sajna lassú de inkább az mint egy teljesen másik márka, ez is furcsa számomra ez valami 2019 és Huawei de a Google fiokbol nem tudok kilepni tesóm e mailjeit küldi értesítő e.
2022. ápr. 2. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!