Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Tab S8+ megéri?

A Samsung Galaxy Tab S8+ megéri?

Figyelt kérdés

Legfőképp tanulásra szeretném használni. Jövőre megyek egyetemre és ott is erre szeretném. Utána vagy közben is pedig olyasmi munkát szeretnék, amiben szükség lehet a tabletre is. Legalább 5 évig használni akarom. Ezért is szeretném a +-t, mert ennek az aksija úgy tudom, jobban bírja. Gondoltam az S7+-ra is, de az nincs készleten azon az oldalon, ahol néztem(az megbízhatónak tűnt és olcsó is volt ott), máshol meg majdnem annyi mint az S8+, vagy az oldal nem tűnik megbízhatónak.

Még az is tetszik az S8-ban, hogy Galaxy Buds jár hozzá.



2022. ápr. 2. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Inkább iPad mini!
2022. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél olcsóbban iPad-et, sokkal időtállóbb, és erősebb is, de ha már mindenképpen Samsung, аккоr, már a tab S8+-at, mert abban TFT kijelző helyett OLED van, ami sokkal jobb :)
2022. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű azóta már megvetted valamelyiket, de hátha valaki másnak még hasznos lesz a válaszom. Nekem S7+ van, és szerintem nagyon megérte megvenni. Grafikus vagyok és főleg utazás alatti munkára használom, meg néha másodlagos monitorként, amikor a laptopomon dolgozom, mert a laptopomnak nincs érintőképernyője. De jegyzetelni is nagyon jól lehet rajta, annyi, hogy érdemes hozzá egy grafikus kesztyűt beszerezni, mert hiába van palm rejection, nem mindig érzékel tökéletesen, ez mondjuk alkalmazástól is függ. A kérdésed óta már elég sokat változtak az árak, szóval lehet, hogy így már megéri az újabbat választani.
2022. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!