Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 mini velemenyek?

IPhone 13 mini velemenyek?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én négy hónapja vettem az iPhone 13-mini-t. Én összeségében meg vagyok elégedve. De vannak azért hátrányai is. Például? Az előző Androidos telefonomról, és a számítógépemről sem tudom fel másolni az iPhone 13 mini telefonom belső memóriájára az mp3 zenei fájlokat. Ez viszont nagy hiba. Simán másolással sem megy és iTunessal sem megy. Jelenleg IOS 15.4.1 van az iPhone 13 mini-n. És az nagyon hiányzik hogy az úgymond offline mp3 zenei fájlokat nem tudom, a számítógépemről a telefonra másolni.
2022. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ennek több oka lehet

gondolom a telefon párosítva van

nem lezárt képernyővel akarsz zenét másolni mert nálam ez mindig hiba volt

haver egy sinsaybe vásárolt kábellel szeretett volna zenét másolni és nem müködött neki szóval lehet azis közre játszik akkor hogy milyen a kábel

minden gondolom a legfrisebb

probáltad e behuzni egérrel

vagy simán másolás és beillesztés

ha ezek sem akkor nem tudom mi lehet a gond mert nekem gond nélkül megy

2022. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!