Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon töltőhöz lehet másféle...

Telefon töltőhöz lehet másféle kábelt rakni az eredeti helyett?

Figyelt kérdés
Samsungos telóhoz olyan töltöm van, hogy van egy töltő része, ami belemegy a konnektorba, és a kábel része abból kivehető, egy USB kábel. Na, annak a végét, ami belement a telefonba, letörtem :( Lehet olyat, hogy csak egy sima kábelt veszek újat, ami nem samsungos? Lesz valami baja? Vagy mindenképp vegyek új Samsung töltőt? (Bocsi, abszolút nem értek hozzá.)
2022. ápr. 9. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet, bármilyen másik szabványos kábel megteszi
2022. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen kábel megteszi, bár van olyan, amivel utána lassabban tölt a teló. Ha pesti vagy, én az ikeás kábeleket javaslom (csak nézd meg, milyet veszel, többféle fejjel árulják), masszívak és a gyorstöltést is tudják. :)
2022. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

"és a gyorstöltést is tudják. :)"

Gyorstöltéshez adatkábel kell mindenképpen.

A kérdezőnek nem tudjuk milyen telefonja van, kell-e hozzá adatkábel, vagy a 2 eres is elég.

2022. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

3, Ha újabb fajta samsungja van, akkor szinte biztos, hogy tudja. Màr a kb 5-6 generációval ezelőtti samsungom is tudta.

Azért mertem kifejezetten ajánlani, mert én is Samus vagyok, és nekem bejött az adott kábel, illetve mert szenvedtem eleget, mikor a régi Samsung telóm 4-5 óra alatt akart csak feltölteni gagyi kábel miatt.

De persze, nyilván bármilyen jó hozzá, ezt írtam is, csak egy javaslatot tettem, nem tudom, ez miért akkora baj...

2022. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Igen, tudja a gyorstöltést!
2022. ápr. 10. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!